Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Kamenice nad Lipou / Samostatný pracovník nákupu

Samostatný pracovník nákupu

European Trailer Systems s.r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru obchodu a cestovního ruchu na pozici Samostatný pracovník nákupu. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 40 000 do 50 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je European Trailer Systems s.r.o., okres Pelhřimov. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od 1.8.2022. Další informace Vám poskytne Marie Tůmová, , tel.: 565422418, e-mail: marie.tumova@edschats.com.

Zaměstnavatel: European Trailer Systems s.r.o.
Místo výkonu práce: Kamenice nad Lipou
Platové ohodnocení: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.8.2022 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Požadujeme : min. středoškolské vzdělání s maturitou v technickém nebo ekonomickém oboru, min. 5 let praxe v nákupu
- anglický jazyk (B2) - schopnost vést v jazyce jednání s obchodním partnerem
- německý jazy (B2) - není podmínkou, ale velkou výhodou (v jednom z těchto jazyků být ve vyjednávání/komunikaci velmi obratný)
- velmi dobrá uživatelská znalost MS Office, velkou výhodou je pokročilá znalost MS Office - převážně Excelu - kontingenční tabulky, funkce SVYHLEDAT, podmíněné formátování, data, atd.)
- dobrá orientace v technické dokumentaci - výkresech
- velkou výhodou je znalost SAP (modul nákup, QM, logistika)
- výhodou je také i základní přehled a orientace ISO 9001 a 140001
- řidičský průkaz skup. B - ochota cestovat
- při vyjednávání schopen uplatnit "Principiální vyjednávání" tzn. 1) striktní k objektu, přátelští a slušní k obchodnímu partnerovi 2) zaměření se na skutečné zájmy obou stran nikoliv na vlastní pozici; 3) hledat takové řešení, které je výhodné pro všechny strany; 4) rozhodovat se na základě objektivních kritérií - např. tržní ceny; zákony; celní předpisy, apod.
- komunikační dovednosti-schopnost přesvědčit/vyjednat, umění naslouchat a říct NE, umění klást otázky/argumentace, zvládání náročných situací
- velký důraz na samostatnost, proaktivitu a analytické schopnosti
- zásobovací logistika/disponování - dennodenní přehled a kontrola disponibility materiálu; dennodenní objednávání a odvolávání materiálu; optimalizace skladových zásob; intenzivní komunikace s interními zákazníky a dodavateli
- strategická část nákupu: - proaktivní vyhledávání a nominování dodavatelů až po konečný výběr dodavatele; vyjednávání cenových podmínek a vyhodnocení cenových nabídek, pravidelná cenová jednání s dodavatelem; sledování situace na trhu ve svěřených nákupních komoditách; rozhodnutí o způsobu objednávání např. kontrakty, objednávky atd.; hodnocení dodavatele a zpětná vazba dodavateli, zabezpečit nápravná opatření; reklamační řízení ve spolupráci s oddělením kvality.
Kontakt možný emailem, telefonicky nebo osobně 6-15h.

První kontakt

Kontaktní osoba: Marie Tůmová
Telefon: 565422418
E-mail: marie.tumova@edschats.com

Referenční číslo ÚP: 24514820768
Poslední aktualizace: 1.7.2022

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 5.7.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů