Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Humpolec / Sociální pracovník/ pracovnice

Sociální pracovník/ pracovnice

Oblastní charita Havlíčkův Brod nabízí 2 volná pracovní místa v oboru zdravotnictví na pozici Sociální pracovník/ pracovnice. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 24 300 do 35 820 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je Oblastní charita Havlíčkův Brod - Humpolec, okres Pelhřimov. Nástup možný od 1.7.2023. Další informace Vám poskytne Bc. Markéta Vencálková, , tel.: 777736063, e-mail: vencalkova.marketa@charitahb.cz.

Zaměstnavatel: Oblastní charita Havlíčkův Brod
Místo výkonu práce: Humpolec
Platové ohodnocení: 24 300 – 35 820 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.7.2023 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Charakteristika práce: jedná se zejména o přímou práci s uživateli služeb (jednání se zájemcem o službu, individuální plánování, realizace preventivních programů) a o nepřímou práci (např. příprava tematických programů, vedení dokumentace).

Požadujeme: vzdělání dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách § 110 (tj. dokončená VŠ nebo VOŠ v oborech: sociální práce, sociální politika, sociální pedagogika, sociální péče), motivaci a osobnostní předpoklady pro práci s dětmi a dospívajícími např. porozumění jejich potřebám, respekt k jejich individualitě, kreativitu. Konstruktivní přístup k řešení problémů, schopnost týmové i samostatné práce, sebereflexe, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti, umění aktivně naslouchat, ochotu pracovat v odpoledních hodinách, ochotu vzdělávat se. Organizační schopnosti, samostatnost a spolehlivost, flexibilitu, psychickou vyrovnanost a odolnost. Ztotožnění se s činností Charity a jejími hodnotami (viz. Etický kodex Charity ČR).
Nabízíme: HPP na dobu určitou s možnost prodloužení, možnost i zkráceného úvazku, odpovídající mzdové ohodnocení podle dosažené praxe. Možnost osobnostního rozvoje,vzdělávání v oboru, metodického vedení, práce pod supervizí.

Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: vencalkova.marketa@charitahb.cz
O termínu pracovního pohovoru budou uchazeči informování e-mailem.

První kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Markéta Vencálková
Telefon: 777736063
E-mail: vencalkova.marketa@charitahb.cz

Referenční číslo ÚP: 27171500709
Poslední aktualizace: 1. 6. 2023

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 6.6.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů